Lusyfer Diablos

Niekwestionowany Władca Piekielnych Czeluści, Tępiciel Wszystkiego Co Różowe i Puchate

Ulubione zajęcie: filozoficzne przemyślenia na tronie
Największe marzenie: mniej problemów w życiu
Notka: Lusyfer zazwyczaj jest niezwykle spokojny i opanowany, co związane jest z wyjątkowo długim stażem na pozycji władcy piekła. Ten unikalny stoicyzm bywa jednak czasem nadszarpnięty (najczęściej z powodu Tezeusza). 

Alicja

Pierwszy żywy człowiek w Piekle

Ulubione zajęcie: organizowanie domówek
Największe marzenie: żywić się pączkami i nie tyć
Notka: Dziewczyna przez przypadek została przeniesiona do czeluści piekielnych, co wywróciło do góry nogami jej życie i światopogląd. Ciekawość i optymizm Alicji, wymieszane z odrobiną naiwności, pozwalają jej przetrwać w demonicznym wymiarze bez rysy na psychice, a dzięki kilku niezwykłym zdolnościom zyskała przychylność Lusyfera i Urgamotha.

Tezeusz

Wierny sługa Lusyfera, Mistrz Tortur, zezowaty zjeb

Ulubione zajęcie: sprawianie bólu przeklętym duszom
Największe marzenie: poddać torturom Świętego Mikołaja
Notka: Tezeusz żyje tylko po to, by zadawać ból i cierpienie każdej duszy, która trafi do piekła. Ponieważ myślenie nie należy do jego najmocniejszych cech, często sprawia masę™ problemów swojemu władcy – Lusyferowi.  

Cerber

Piekielny (nie)ogar, bestia Lusyfera, strażnik piekielnych czeluści

Ulubione zajęcie: zabawa odchodami
Największe marzenie: mieć jeszcze jedną głowę
Notka: Cerber na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie wąchającego odchody przygłupa, co tylko po części jest prawdą. W rzeczywistości jest to inteligentna bestia, choć trzeba przyznać, że do najmądrzejszych nie należy. Drażnią go koty i aportowanie.  

Lewiatan

Demon Apokalipsy, Unicestwiator Światów, pełzający owsik

Ulubione zajęcie: udawanie bezbronnego robaczka
Największe marzenie: zobaczyć minę świętego Jana, kiedy zagłady ludzkości dokona mała glizda zamiast czwórki Jeźdźców Apokalipsy  
Notka: Lewiatan ukrywa swój prawdziwy wygląd, jako że koszmarny z niego brzydal. Jest odpowiedzialny za pożeranie umierających światów. Może dowolnie zmieniać swoją formę, lecz z nieznanych przyczyn ukrywa się w ciele robaka. Często przebywa w piekle, gdzie spędza dużo czasu z Tezeuszem i dla relaksu kąpie się w jeziorach ognia.

Piekielny Dżem

Upierdliwy konserwant, zŁowicz, słoiczek na fekalia

Ulubione zajęcie: irytowanie innych gadaniną
Największe marzenie: być mianowanym na Demona Konfitur
Notka: Piekielny Dżem nie pochodzi z Piekła; jego ojczyzną jest jakieś zadupie w innym wymiarze gdzie został ożywiony za pomocą magii. Co pewien czas przybywa do czeluści Lusyfera mając nadzieję, że znajdzie tam sposób, by stać się okrutnym demonem. Nie przepada za Tezeuszem.

Robert

bajerant, kombinator, dupoliz

Ulubione zajęcie: nieudolne próby wydostania się z Piekła
Największe marzenie: nawiać Lusyferowi
Notka: Robert nagrzeszył za życia bardziej, niż jakakolwiek inna duszyczka. To tak zaimponowało władcy piekielnych czeluści, że przyrzekł Robertowi swobodę w poruszaniu się po Piekle. Do dziś żałuje złożonej obietnicy. 

Urgamoth

Posłaniec Wyższych Kręgów Piekieł, Demon-Egzekutor, kici paci miau miau

Ulubione zajęcie: zabawa kłębkiem włóczki
Największe marzenie: przerobić Tezeusza na wielopoziomową drapaczkę
Notka: Urgamoth pojawia się zwykle tam, gdzie nikt go nie chce. Jego zadaniem jest pilnować, by każde piekło dbało o standardy i nie przynosiło hańby siłom zła. Bierze łapówki.  

Żniwiarz

Ponury Kosiarz, Kolekcjoner Dusz, szkieletor

Ulubione zajęcie: gra w szachy
Największe marzenie: zobaczyć własną śmierć
Notka: Żniwiarz prowadzi wnikliwe obserwacje otoczenia, a następnie notuje swoje spostrzeżenia i wnioski w specjalnym notesie. Przychodzi po dusze konających ludzi i nigdy się nie spóźnia. Bawi go czarny humor.

Zwierciadło Piekieł

Wyrocznia, Lustro (nie)Wiedzy, „Wiem, ale nie powiem”

Ulubione zajęcie: podawanie fałszywych przepowiedni i informacji
Największe marzenie: nie wiadomo
Notka: Zwierciadło Piekieł zostało stworzone bardzo dawno temu przez potężnego demona, który chciał znać odpowiedź na każde pytanie. Przez pomyłkę powstała najbardziej zwodnicza i oszukańcza istota w historii piekieł. Jednakże nie każdy o tym wie i wielu wciąż korzysta z „wróżbiarskich” usług Zwierciadła. Zdarza się, że mówi prawdę.

Skorpena

Królowa Makabry, Krzewicielka Pożądania, pani z fajnymi cyckami

Ulubione zajęcie: emocjonalne udręczanie samców 
Największe marzenie: zostać pierwszą w historii Władczynią Piekieł
Notka: Skorpena nienawidzi, gdy ktoś odnosi się do niej lekceważąco (a w szczególności mężczyźni). Irytuje ją to, że najwyższe stanowiska kręgów piekieł zdominowane są przez facetów, a także fakt, że jej moc jest niewystarczająca, by temu zaradzić. Lubi przemoc i dobre wino.

Tomasz

Adept sztuk tajemnych, potencjalny pan mroku

Ulubione zajęcie: zabawy z siłami ciemności
Największe marzenie: stać się najpotężniejszym czarnoksiężnikiem
Notka: Kumpel Alicji z czasów podstawówki. Wychowany w wierze katolickiej, w wieku 11 lat został ministrantem w lokalnej parafii, gdzie poznał proboszcza lubującego się w horrorach. Tomek, po obejrzeniu „Martwego zła”, „Koszmaru z Ulicy Wiązów” i „Egzorcysty” uznał, że mroczne siły są zajebiste. Od tamtej pory zgłębia wiedzę tajemną. Boi się swojej mamy. 

Bobiasz

Królik Morderca, Książę Krainy Puchatych Króliczków

Ulubione zajęcie: baczna obserwacja i nasłuchiwanie
Największe marzenie: być przez jeden dzień borsukiem
Notka: ten niewinnie wyglądający króliczek skrywa iście demoniczne moce, które zyskują na sile, gdy Bobiasz wypije odpowiednio dużo krwi. Jest wiernym, acz lekko naiwnym towarzyszem. Zdarza mu się niechcący zaznaczyć teren bobkowatymi odchodami.