HELLKOMIX QUIZ

Udziel odpowiedzi na 13 piekielnych pytań
i sprawdź, która postać Hellkomix polubiłaby cię najbardziej.

Rozpocznij Quiz

1/13 - Kim według ciebie był Kuba Rozpruwacz?

2/13 - Co jest dla Ciebie najważniejsze?

3/13 - Za co najbardziej lubią Cię znajomi?

4/13 - Ulubione mityczne zwierzę?

5/13 - Jak reagujesz na stresowe sytuacje?

6/13 - Spacerujesz po czeluściach piekielnych, gdy nagle zauważasz pomniejszego demona, który nieumiejętnie torturuje jedną z dusz. Co robisz?

7/13 - Jakie pożywienie uwielbiasz?

8/13 - Co by się Tobie najbardziej podobało w byciu demonem?

9/13 - Czego boisz się najbardziej?

10/13 - Na piekielnej imprezie zabrakło alkoholu z Nyrnii. Jak reagujesz?

11/13 - Co sądzisz o Kawiach Domowych?

12/13 - Ulubiony magiczny przedmiot?

13/13 - Którą ze swoich cech pragniesz rozwijać do perfekcji?

Lusyfer

Lusyfer Niewiele rzeczy cię szokuje nawet płonący dom sąsiada nie wzbudza w tobie większych emocji. Lubisz towarzystwo, ale muszą to być bardzo konkretne osoby, które nie będą cię irytować swoimi mongolskimi teoriami. Polubiłby cię Lusyfer!

Tezeusz

Tezeusz Czarny humor to twoja ulubiona forma żartów; bawią cię sceny filmowe, w których przeciąg urywa bohaterom jądra. Często robisz rzeczy nieprzemyślane co prowadzi do coraz większego chaosu w twoim życiu. Polubiłby cię Tezeusz!

Skorpena

Skorpena Najmniejsze niedociągnięcie doprowadza cię do szału. Denerwują cię osoby niekompetentne. Wzbudzasz respekt wszędzie gdzie się pojawisz (oprócz polskich urzędów; oni każdego mają w dupie). Polubiłaby cię Skorpena!

Żniwiarz

Żniwiarz Chociaż nie zawsze mówisz to głośno, masz gotową ripostę dla każdego (nawet dla Jezusa). Lubisz podróżować i poznawać świat, by następnie męczyć innych swoją wszechstronną wiedzą i dobrymi radami, których i tak nikt nie słucha. Polubiłby cię Żniwiarz!

Alicja

Alicja Towarzysze w chwilach słabości zamiast iść do psychologa mogą liczyć na twoje wsparcie. Uwielbiasz słodkości i dobrą zabawę, a gdy staniesz w obliczu wyzwań, które przerastają twoje siły, zawsze znajdzie się ktoś kto ci pomoże i poklepie po pleckach. Polubiłaby cię Alicja!